Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Ameliyatsız Burun Dolgusu

İnsanların burunlarındaki şekilsizlikler, insanların mutsuz olmasına neden olmaktadır. Cerrahi müdahale yapılmadan gerçekleşen ameliyatsız burun dolgusu nedir merak edilmektedir. 20 ile 30 dakika arasında gerçekleşen ameliyatsız burun dolgusu, klinik ortamında gerçekleşmektedir. Ameliyata ön yargı ile yaklaşan kişilere önerilen ameliyatsız burun dolgusu, basit bir enjeksiyondan ibarettir. Oldukça ekonomik olmakla birlikte burundaki şekil bozukluklarının giderilmesini sağlamaktadır.

Geri dönüşümlü olmasından dolayı güvenli olarak nitelendirilen ameliyatsız burun dolgusu çok yönlü bir tekniktir. Her yetişkin için uygulanabilen ameliyatsız burun dolgusu, normal hayatı aksatmamaktadır. Herhangi bir morluk ve şişme yapmadığından, dinlenmeye gerek yoktur. Daha çok estetik amaçlar için tercih edilen ameliyatsız burun dolgusu, burundaki kusurlu görüntüden kurtulunmasını sağlamaktadır. 

Ameliyatsız Burun Dolgusu Nasıl Yapılır ?

Birçok estetik problemi gibi burun dolgusu da ameliyata gerek duyulmadan yapılabilmektedir. Burundaki bozukluklarının ekonomik bir yol ile çözülmesini sağlayan ameliyatsız burun dolgusu, hızla yaygınlaşmakta ve rağbet görmektedir. Burun ameliyatına alternatif olarak sunulan burun dolgusu, ortaya başarılı sonuçlar koymaktadır. Kıkırdak dokusuna en ufak bir müdahale bile yapılmadığından, herhangi bir iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Uzman doktorlar tarafından yapılan burun dolgusu, hastalarda yüksek ölçüde memnuniyet sağlamaktadır. Kişinin beklentisine göre şekillenen burun dolgusu için burun yapısının uygun olması gerekmektedir. Burun yapısı burun dolgusu için uygun olan kişiler, ameliyat derdinden kurtulmaktadır. Olası cerrahi komplikasyon barındırmadığından acısız bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ameliyatsız Burun Dolgusu Fiyatları Nedir ?

Hastanın yüz formuna mükemmel bir değişim sağlayan burun dolgusu, burunda herhangi bir radikal değişime imza atmamaktadır. Profil görüntüsünden şikayetçi olanlar, burunlarının hafif kaldırılması için burun dolgusuna başvurmaktadır. Burun eğriliğini hafifleten burun dolgusu, son derece pratik bir uygulamadır. 


Kişinin istediği burun görünümüne göre seans sayısı değişmekte ve fiyatta da değişiklik görülmektedir. Herhangi bir standart fiyat vermek söz konusu olmayıp fiyatlandırma için önce bir planlama gerekmektedir. Burun dolgusundan sonra günlük yaşantısına hemen dönüş sağlayan kişiler, herhangi bir ağrı hissetmemektedir.

Ameliyatsız Burun Dolgusu Avantajları Nelerdir ?

Burun ameliyatına oranla daha ekonomik olan ameliyatsız burun dolgusu, kıkırdak dokusuna zarar vermemektedir. Hastaların endişelerini ortadan kaldıran ameliyatsız burun dolgusu, burundaki asimetrileri eşitlemektedir. Burun dolgusunda kullanılan malzeme hyaluronik asit olup cildi nemlendirerek gençleştirmektedir. Kişinin genetik cilt yapısına göre burun dolgunun kalma süresi değişmektedir.

Ön muayene ile burun dolgusuna başlanmadan önce bir analiz yapılmaktadır. 18 yaşına erişmiş olan herkes için uygulanabilen burun dolgusu, kadınlarda uygulanabildiği gibi erkeklerde de uygulanabilmektedir. Doğal bir şekilde burundaki estetik problemlerinin giderilmesini sağlayan burun dolgusu,nefes almayı kolaylaştırmaktadır.

Ameliyatsız Burun Dolgusu için Uzm.Dr. Hande Ulusal Kliniği’ nden telefon ile hemen randevunuzu alabilir,İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

"Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır,tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."  

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.