Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Burun Estetiği Fiyatları 2019

Hem daha güzel bir görünüm yakalamak hem de rahat nefes alabilmek için burun estetiği günümüzde büyük öneme sahip. Tabii bunun için yapılacak operasyonel müdahale neticesinde burun yapısının yüzle büyük oranda uyum göstermesi gerekir.

- Burun şeklini geliştirmeyi arzu edenler,
- Yaralanmalar,
- Meydana gelen bozuklukları düzeltmek isteyenler,
- Rahat nefes almak isteyenler,

Daha pek çok farklı sebepten dolayı, kriterlere bağlı olarak amaca uygun şekilde günümüzde ele alınıyor. Özellikle gelişen teknoloji ve farklı yöntemler ile uzman ellerde, burun görsel açıdan etkileyici bir uyum sağlıyor. Aynı zamanda özellikle rahat nefes alma konusunda ameliyata giren hastalar hayatını çok daha rahat geçirme şansını elde edebiliyor.

Burun Estetiği Fiyatları 2019

Ele alınacak uygulama ve yöntemlere bağlı olarak burun estetiği fiyatları 2019 bünyesinde değişkenlik gösterebilmektedir. Burun üzerinde yapılacak yöntemler ve süresi gibi etmenler de belirleyicidir. Özellikle doğuştan meydana gelen sorunlar ve bunun beraberindeki nefes alma zorluğu çok daha dikkatli şekilde ele alınmasına etmen olmaktadır.

Bu bağlamda estetik ile beraber burun şekil düzenlemesi ve geliştirilmesi noktasında farklı yöntemlerle uygulamalar ele alınır. Bu uygulamalar değişik fiyatlandırmaya tabiidir. Ancak genel itibariyle uzman ellerde ortaya çıkacak görsel estetik ve rahat nefes alma potansiyeli, günümüzde burun estetiğini çok önemli hale getiriyor.

Burun Estetiği Neden Yapılır ve Fiyatı Etkileyen Unsurlar Nelerdir ?

Sebeplere bağlı olarak burun estetiği farklılık gösterebilmektedir. Önemli olan süreç sonunda kişinin rahat nefes alabilmesi ve yüz ile uyumlu bir görsel estetik yakalanmasıdır.

- Kemerli burun kemiği için operasyon,
- Nefes alma sorunu noktasında burun içi yapı bozuklukları,
- Doğuştan gelen şekil bozuklukları,
- Önceden gerçekleşen burun operasyonu neticesinde meydana gelen şekil bozukluğu,
- Burun ucu bölgesinin geniş veya kalın olması,
- Yüz ve burun arasındaki orantısız durumun giderilmesi,
- Burnun çarpıcı bir görüntüye sahip olması,
- Yaralanma veya kaza neticesinde bunun asimetrisinin bozulması,

Bu ve benzeri sebeplerden dolayı etkin çözüm yöntemleri ışığı altında uzman ellerde burun estetiği gerçekleşmektedir. Operasyonun derecesi ve hastanın isteğine bağlı olarak farklı işlemler gerçekleştirilir. Tüm bu sorunlarla beraber ele alınacak olan uygulamalar fiyatları değiştirebilmektedir.

Burun Estetiği Sonrası

Burun için yapılacak operasyonel müdahaleye göre beklenti farklı süreler dahilinde ortaya çıkar. Nihai sonuçlar burun estetiği sonrası yaklaşık olarak bir kaç hafta içerisinde kendisini göstermeye başlar. Burun yapısı ve istenilen sonuçlara bağlı olarak, değişiklikler farklı ölçeklerde meydana gelebilir. Bu durum estetik olarak güzel bir görünüm yakalamak adına yapılabilir; veya yalnızca soluma problemini çözmeye yönelik yapılmış bir müdahale olabilir.

Burun Estetiği için Uzm.Dr. Hande Ulusal Kliniği’ nden telefon ile hemen randevunuzu alabilir, İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

"Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır,tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."  

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.