Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Cilt Mezoterapi Fiyatları

CİLT MEZOTERAPİSİ NEDİR ?

Mezoterapi Uygulaması ile cildinizin sürekli dışından sürdüğümüz kremler yerine cildin asıl beslendiği alana yani canlanmasını sağlayan kısma alt deri denilebilir. Mezoterapi uygulaması ya da tedavisi vitaminler, antioksidanlar, hyaluronik asit gibi özel karışımların cildin alt deri kısımına uygulanması ile yapılan ameliyatsız cilt gençleştirme tedavi yöntemidir.


MEZOLİFTİNGİN ETKİSİ NASIL OLUR ?

Mezoterapi uygulaması ile cildin kolajen ve elastin üretimini geliştirilerek cildin yenilenmesini mezoterapi ile sağlanmaktadır. Bu cilt gençleştirme yöntemi ile daha parlak bir cilt görünümü elde edilebilmektedir. Mezoterapi Uygulamasının bir diğer özelliği ise cildin elasten yapısını yükseltmek ve oluşan sarkmaları azaltmaktır.

MEZOTERAPİ UYGULAMASI HANGİ SORUNLARDA ETKİLİDİR?

Mezoterapi tedavileri yüzde, boyunda, dekolte bölgelerinde, ellerde görüşlen sarkmalara ve yaşlılık belirtilerini gidermede alternatif bir ameliyatsız gençleşme tedavisidir.

CİLT MEZOTERAPİSİ TEDAVİ SÜRECİ NE KADAR SÜRMEKTEDİR ?

Mezoterapi tedavisi, hazırlanan özel karışımın cilt altına uzman doktorlar tarafından enjekte edilmesi ile oluşmaktadır. Mikro enjektörlerle gerçekleştirilen bu işlem genellikle ağrısız ve acısız olmaktadır ya da tolere edilebilecek düzeyde hafif bir acı oluşabilir. Mezoterapi uygulaması sonrası hasta gündelik yaşamına sorunsuzca devam edebilme şansına sahiptir.

CİLT MEZOTERAPİSİ SONRASI NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ ?

Her cilt tedavisi gibi mezoterapi uygulamasından sonra direkt olarak güneş ışınlarına maruz kalmamak tavsiye edilmektedir.

CİLT MEZOTERAPİSİ SEANS SÜRESİ VE FİYATLARI 

Cilt mezoterapisi seansları ortalama olarak 25 - 35 dk. aralığındadır, cildin durumuna göre Uzm. Dr. değerlendirecektir. Cilt mezoterapisi seansları 1 ay arayla yapılan 2 adet seans akabinde 3 ila 6 ay aralıklar ile yapılan devamlı seanslar sonunda ciddi pozitif sonuçlar alınabilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.