Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Hacimli Lezyon Tedavisi Nasıl Uygulanır ?

Hacimli lezyon tedavisi içerisinde kişilerin rahatsız olduğu lezyonların vücuttan atılması için gerekli uygulamalardır. Lazer sistemi ile gerçekleştirilen hacimli lezyon tedavisi içerisinde kısa sürede tedavi yöntemleri uygulanabilmektedir. Lazer tedavi yöntemi kişilere sağladığı faydalar arasında bulunmaktadır.

Hacimli lezyon tedavisinin lazerli bir şekilde uygulanması tedavi sürecini de kısaltmaktadır. Lezyonların renklerini koyu olması,ciltteki yükseklik durumlarına göre farklı lazer işlemleri uygulanabilmektedir.

Sorunlu olan büyük et benler gibi lezyonlarda tedaviler daha ağır lazerler ile gerçekleştirilmektedir. Tedavinin sonuçlanması sonrasında da lekenin bulunduğu alanda ve çevre bölgelerde hiçbir sorun oluşmadan lezyon tedavisi tamamlanmış olacaktır.

Hacimli Lezyon Tedavisi

Kişileri vücutlarında oluşan estetik görünümünü bozan ben türleri, hacimli deri sorunları için geliştirilen bir tedavi yöntemi olmaktadır. Ayrıca kişilerin ciltlerinde oluşan yüksek yapıya sahip et benler de hacimli lezyon tedavisi ile düzenlenebilmektedir. Belirtilen benler, hacimli deri sorunları belirli sebeplerden dolayı ortaya çıkabilmektedir.

Her bireyin cilt yapısına farklı olarak dış etkenler farklı cilt sorunları meydana getirebilmektedir. Tedavi öncesinde test edilen lekelerin zararlı olup olmadığı tespit edilebilmektedir. Lekelerin sorun oluşturup oluşturmadığı ise renk ve yapılarına bakılarak belirlenmektedir. Hacimli lezyon tedavisi olan bireyler genellikle hacimli lezyonları estetik nedenlerden dolayı tedavi altına alınmasını istemektedir. 

Belirtilen nedenlerden ötürü hacimli lezyon tedavisi Ataköy içerisinde uygulanarak kısa sürede lekeler tedavi altına alınmaktadır. Hacimli lezyon tedavisi içerisinde hedeflenen nokta kişilerin istemediği, zararlı lezyonların vücuttan uzaklaştırılması olmaktadır.

Hacimli Lezyon Tedavisi için Uzm. Dr. Hande Ulusal Kliniği’ nden telefon ile hemen randevunuzu alabilir, İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

"Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."  

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.