Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Yenibosna Gözaltı Işık Dolgusu

Yenibosna Gözaltı Işık Dolgusu

Uzm. Dr. Hande Ulusal Gözaltı Işık Dolgusu konusunda Yenibosna semtinde ve Nish İstanbul' u çevreleyen semtlere yakın mesafesi ile öne çıkmaktadır.

Hemen herkeste bulunan gözaltı torbalanması ve morluklarının nedeni çoğunlukla genetiktir. Bunun yanı sıra yatış şekli, uyku düzeni, alkol kullanımı ve alerjik reaksiyonlara bağlı nedenler de gözaltı morlukları ve torbalarına yol açıyor.

Gözaltı Işık Dolgusu tedavisinin geliştirilmesiyle artık gözaltı morlukları, torbalanması veya kırışıklıkları isteğe bağlı tedavi ediliyor.  Gözaltı ışık dolgusunun içinde yer alan protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde göz çevresi derisinin kalitesi artmakta, gözaltı morluk, şişlik ve torbalanmasının yok olmasına yardımcı olacaktır. Işık dolgusu göze canlılık ve parlaklık verir. Unutmayın, gözaltı derimizin de canlı ve kaliteli görünmeye ihtiyacı vardır.

İstanbul’un Yenibosna, Bahçelievler semtinde Uzm. Dr. Hande Ulusal Kliniği’nde profesyonel ve oldukça basit bir yöntemle tedavi olabilirsiniz. Üstelik işlem sonrasında günlük hayatınıza kaldığınız yerden geri dönüyorsunuz. Yaklaşık bir yıl kalıcılığı da bulunmaktadır.

Gözaltı Işık Dolgusu tedavisinde Uzm. Dr. Hande Ulusal sadece bu bölgelere hizmet vermekle kalmamakta, İstanbul' un diğer semtlerinden ve Türkiye diğer illeri olduğu gibi yurt dışından da tedavi için hastalarını ağırlamaktadır. Ayrıca gözaltı ışık dolgu tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi de almak isterseniz bizlere ulaşabilir https://www.handeulusal.com/tr/iletisim/iletisim ya da kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.