Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri

Yüz germe faaliyetleri son yıllarda bir zorunluluk olarak ortaya çıkmış durumda. Birçok kişi yüzlerindeki kırışıklıkları gidermek için yüz gerdirme işlemlerini tercih ediyor. Yüz germe faaliyetlerinde son yıllarda ameliyatsız yüz germe yöntemleri gelişme göstererek birçok kişinin tercih ettiği yöntemlerin başında geliyor. Ameliyatsız yüz germe işlemleri herhangi bir cerrahi operasyon olmadan yüzde meydana gelen sarkma ve kırışıklıkların giderilmesini sağlayan yöntemdir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemlerinin Faydaları

Ameliyatsız yüz germe yöntemleri doğru hasta ve yöntemler ile yapılması durumunda ameliyat kadar kesin sonuçlar ortaya çıkarıyor. Ameliyatsız yüz germe yöntemlerinin en büyük avantajlarından birisi de işlem yapıldıktan sonra kişilerin günlük hayatlarına ve işlerine hemen geri dönebilmesidir. Aynı zamanda ameliyat ile ortaya çıkan yan etkilere sahip olmaması açısından da önemlidir. Ameliyat ile yapılan işlemler için gerekli olan genel anestezi ameliyatsız yüz germe yönteminde uygulanmaz.

Başlıca Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri

5 farklı ameliyatsız yüz germe yöntemi bulunmaktadır. Bunlar; Kollajen Dolgusu, hyaluronik, asit aşı, mezolift, omon DNA ile yüz germe germe yöntemleri olarak değerlendiriliyor. Kollajen Dolgusu yöntemi ile kişinin kanından alınan minerallerin cilt alt dokularına enjekte edilmesi ile ciltteki kırışıklık ve sarkmaların önlendiği bildiriliyor. Mezolit ise cilt için gerekli olan vitaminler sayesinde cilt altına bu vitaminlerin enjekte edilmesi ile cilt dokularının desteklenmesi ve beslenmesi sağlanıyor. Yapılan bu işlemler neticesinde ameliyatsız yüz germe fiyatı da farklılıklar gösteriyor. Ancak yüz germe fiyatlarının çok yüksek olmaması bu işlemin tercih edilmesini sağlayan en önemli avantajların başında geliyor.

"Not: Yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Tedavi için uzman doktorunuzdan konu ile ilgili destek alınmalıdır." 

Ameliyatsız Yüz Germe için Uzm. Dr. Hande Ulusal Kliniği’ nden telefon ile hemen randevunuzu alabilir, İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.