Randevu almak için formu doldurun

Kvkk , ve Yasal Uyarı yazısını okudum, onaylıyorum.

Kozmetik Dermatoloji

Roller ve Dermapen

[youtube::gMHpGifY7t0]

Dolu mikroiğneler bulunan derinin üst tabakasına vermeden orta tabakayı uyarması esasına dayanır. İşlem sırasında mikro kanallar açılır. Bu kanalların açılması deride bir yara oluşmuş uyarısına yol açar. Bu bölgeye yara iyileştirici hücre göç eder ve onlardan salgılanan büyüme faktörleri ve elastin dokuda aktivasyon gelir.

Bu işlem kliniğimizde yapılmıyor ancak Altın İğne Tedavisi bu konuda alternatif tedavi uygulması olarak öne çıkıyor.

Buradan tıklayarak Altın İğne Tedavisinin Bilgisine Ulaşabilirsiniz

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Dermatolojide sürülebilir sarılabilir, deri altına geçişini 200 kata kadar arttırır. Yeni kolajen, elastin, fibronektin, hyalüronik asit üretimini uyararak anti-aging etki sunar. Leke tedavisinde, gözeneklerin daralmasında ve sivilce izlerinin giderilmesinde etkilidir. Yara, yanık izi ve cilt çatlaklarının azaltılması.

İşlem öncesi krem anestezi A.Ş. İşlem sonrası kısa süreli bir kızarıklık oluşur. Soyulma gelmezden oluşur. 15 gün aralarla 4-6 seans yapılması önerilmektedir. Mezoterapi   ile kombine edilirse etkinliği daha da artar.

Bu konuda kliniğimizde hizmet verilememektedir, bu makale sadece bilgilendirme amaçlıdır, anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

Uzm. Dr. Hande ULUSAL

Uzm. Dr. Hande Ulusal özellikle estetik ve kozmetik dermatoloji, dermatolojide lazer uygulamaları, sedef hastalığı (psoriasis), akne (ergenlik sivilcesi), rozase, saç hastalıkları ve ürtiker ile ilgilenmektedir.

Kvkk , ve Yasal Uyarı yazısını okudum, onaylıyorum.