Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu, kadınların güzellik anlayışıyla zamanımızda farklı bir boyuta taşınmıştır. Kadınlar, yüz hatlarına yakıştırmadıkları dudak yapılarını, estetik yöntemler ile doldurmaktadır. Dudak dolgusu, kişinin hayatını olumlu yönde etkileyecek ise, kendini daha iyi hissettirecek ise yaptırmasında tabii ki bir sorun yoktur.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu estetiği, dudaklara hacim kazandırmak ve estetik yapısını iyileştirmek için uygulanan ağrısız ve kısa sürede tamamlanan dolgu işlemidir. Dudaklarınızın estetik yapısından memnun değilseniz ve bu durumdan kurtulmak istiyorsanız sizde dudak dolgusu yaptırabilir ve kendinize olan özgüveni artırabilirsiniz.

Dudak dolgusu nasıl yapılır ?

Dudak doldurma işlemi, uzmanlarımız tarafından birçok farklı yöntem ile uygulanmaktadır. Kişilere ve beklentilerine göre muhakkak farklılık gösterecektir. 10-15 dakika kadar kısa bir sürede gerçekleşen, dudak dolgusu işlemi, ameliyat gibi yöntemler ile daha uzun sürebilir.

Uzmanlarımız ile iletişime geçerek, beklentileriniz yönünde en uygun yöntemi tercih etmenizde fayda vardır.

dudak dolgusu fiyatlari

Kimler Dudak Dolgusu Yaptırmalıdır ?

Eğer dudağınızın estetik görünümünden memnun değilseniz ve bu durum sizi çok rahatsız ediyorsa sizde eşinize, sevgilinize, arkadaşlarınıza, çevrenizdeki insanlara ve en önemlisi kendinize güzel görünmek ve özgüveninizi artırmak için sadece 15 dakika ayırarak bu soruna çözüm üretebilirsiniz.

Dudak dolgusu işlemi en çok ince yapılı dudakları olanlar , asimetrik dudaklılar, dudaklarında sarkma olanlar, dudaklarının konturu belirsiz olan hastalarımız tarafından tercih edilmektedir.

Dudak Dolgusu Ataköy

Dudak dolgusu yaptırmak için, uzmanından yardım almalısınız. Bu konuda, günümüzde birden fazla uzman ve güzellik salonları bulunmaktadır. Dudak dolgusu Ataköy bölgesinde de alanında uzman hekimlere sahiptir. Dudak yapınıza uygun bir şekilde, dudak doldurma işlemi yaptırmak istiyorsanız, gerekli konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dudak dolgusu yöntemleri, beklentinize bağlı olarak ve de yüz hatlarınıza uygun olacak şekilde belirlenmektedir. Bu sebeple, alanında uzman bir plastik cerrah ile görüşmeniz sağlıklı olacaktır. Kısa bir süre zarfında gerçekleşen, dudak dolgusu işlemi, farklı yöntemlere göre mutlaka değişkenlik gösterecektir.

Dudak dolgusu işleminin, beklentilerinizi karşılaması açısından, konu hakkında detaylı bilgi sahip olmanız sağlıklı olacaktır.

Dudak Dolgusu Uygulama Yöntemleri

Dudak dolgusu uygulama yöntemleri kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Dudak dolgusu, kişinin dudak yapısının, ince ya da kalın gibi özelliklerine ya da yüz hatlarına göre, incelendikten sonra uygulanır. Bu nedenle, kişiden kişiye uygulama yöntemleri de farklılık gösterebilir.

Normal şartlarda, 15 dakika kadar, kısa bir zaman diliminde gerçekleşen dudak dolgusu, ince yapılı dudaklara sahip birine, kalıcı olması açısından, daha uzun vadede yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bizim en sık cevapladığımız soruları inceleyerek aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Dudak dolgusu kalıcı mıdır?

Dudak dolgusu işlemi kalıcı değildir. Dudak dolgusu esnasında kullanılan madde vucut tarafından emilerek dudaklarınız eski haline geri dönmesi sağlamaktadır.

Dudak dolgusu etkisini ne zaman gösterir ?

Dudak dolgusu işlemi sanılanın aksine çok hızlı ve pratik bir işlemdir. Dolgu işlemi tamamlandıktan hemen sonra sonuç gözle görülmektedir.

Dudak dolgusunun etkisi ne kadar sürmektedir ?

Dudak dolgu işlemi tamamlandıktan sonra yaklaşık olarak 4-6 ay kalıcılığını korumaktadır. Zaman ile etkisi azalmakta ve yok olmaktadır. Dudak dolgusu işlemleri kalıcı bir işlem değildir. Dudaklarınız belli bir zaman içerisinde eski hallerine gelecektir. Bundan dolayı her 6 ayda 1 kez yaptırmak dış görünüşünüz için en iyi çözüm olacaktır.

Dudak dolgusu fiyatları ne kadardır ?

Dolgu işlemlerinin ücretleri hastaların taleplerine göre değişiklik göstermektedir.Bizimle iletişime geçerek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dudak Dolgusu için Uzm. Dr. Hande Ulusal Kliniği’ nden telefon ile hemen randevunuzu alabilir,İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.