Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Gözenek Tedavisi Fiyatı

Gözenek tedavisinin uygulanması için ortalama fiyatlar bulunuyor olsa dahi, kişiye bağlı olarak seanslar iki veya üç kat daha uzun veya kısa sürebiliyor. Bu nedenle hem fiyatlar hem de işlem süresi doğrudan etkilendiği için, sabit bir ücret öğrenilmesi mümkün değildir.

Gözeneklere özel olarak tedavilerin yapılması amacıyla her bir işlem için seans sayısına ve uygulama süresine bağlı olarak, fiyat bilgisi ve seans sayısıyla ilgili bilgiler ancak cildinizle ilgili bir incelemenin yapılması durumunda belirlenebilecektir.

Gözenek Tedavisi

Gözeneklerinin çok geniş olmasından kaynaklı cilt problemleriyle karşılaşan kişiler tarafından, bu durumun normale dönmesini sağlayacak şekilde tedavi desteği alması mümkündür. Tamamen acısız ve kısa süreli işlem yapısı bulunuyor olması nedeniyle, gözenek tedavisi yaptırmak isteyen herkes için çok uygun fiyatlar belirlenerek hizmet verilmeye devam ediliyor. Tüm gözeneklerin dar olması için dışarıdan etkiler, vücudunuzun farklı bir bölgesinde veya tedavinin uygulandığı bölgede olumsuz durumlarla karşılaşılmayacaktır.

Gözenek Tedavisi

Tedavinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için özel olarak hangi durumlarda cildinizin nasıl bir tepki verdiğinin incelenmesi gerekiyor. Kozmetik ürünlerinin birikmesinden kaynaklanan tortu ve kir topakları oluşabileceği gibi, siyah nokta oluşumu da görülebilir. Buna ek olarak yağ kistlerinin oluşması ve sivilcelerin yoğun bir şekilde bu bölgelerde görülmeye başlanması da son derece dikkat çeken bir durumu ortaya çıkarıyor.

Gözeneklerin dar olması amacıyla herkes tarafından direkt olarak geniş gözeneklerin sıkıştırılmasını sağlayan yöntemler tercih ediliyor. Bunun için de tonik ile düzenli bir bakım yapılmasını destekleyen yöntemlere ek olarak, lazerle tedavi, peeling uygulamaları ve Kollajen Dolgusu gibi uygulamalar da bulunuyor. Her hasta için gözenek tedavilerinde başarılı sonuç verecek seçenek birbirinden farklı yapıya sahip oluyor.

Gözeneklerin hava kirliliğinden dolayı çok kısa süre içerisinde etkilenebilen bir yapıya sahip olması nedeniyle, dar olması son derece önemlidir. Ancak bu sayede tedavinin başarılı bir şekilde uygulanabilir yapıya sahip olması sağlanıyor. Yağ kistlerinin oluşmasını, sivilceleri ve krem artıklarıyla birlikte siyah noktaları engellemek için özel daraltma işlemi yapabilirsiniz.

Gözenek Tedavi Yöntemleri

Gözeneklerinize özel olarak tedavilerin birbirinden farklı uygulanış süreçleri bulunuyor. Aynı zamanda cildin gözenek çevresinin doğrudan sıkılaştırılmasını destekleyecek şekilde tedavi yöntemlerinden faydalanılabiliyor. 

Altın iğne tedavisinin uygulanması için özel olarak mikro boyutlardaki iğnelerden yardım alınıyor. İğnelerin uç bölgelerinde radyo frekanslarıyla cildin alt ve üst bölgesine tedavi uygulanabiliyor. Gözeneklerin kollajen aktifleştirmesiyle ilgili işlemlerini değerlendirebilirsiniz. Tekrarlanan bu işlem yapısı sayesinde gözeneklerin her noktasında sıkılaşma görülebiliyor.

Karbon peeling yöntemiyle birlikte cildin karbon solüsyonuyla desteklenmesi, lazer kullanılarak bakımının yapılması mümkün oluyor. Bu sayede doğrudan karbon etkisiyle ve lazer etkisiyle cildin çok daha sıkı olması sağlanıyor.

Gözenek Tedavisi için Uzm. Dr. Hande Ulusal Kliniği’ nden telefon ile hemen randevunuzu alabilir,İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

"Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."  

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.