Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Pb Serum

Cildin gençleşmesine katkı sunan Pb serum ile hyalüronik asit, kolajen dengesinin kontrol altında tutulmasını ve cildin enzimlerinin denetlenmesini sağlar. Cildin belirli sürenin ardından eskimeye başlayan kolajenlerini ortadan kaldırmaya yarayan serum, düzenli kullanımla birlikte ciltle ilgili problemlerin aşılmasına yardımcı olur. Cildin sadece bir bölgesi için değil, genelinde çok daha sıkı ve gergin hale gelmesini sağlayarak, ciltteki sarkmaların ve buruşmaların önüne geçer. Göz altı torbaları, gıdı olarak tanımlanan bölge ve göbek çevresindeki bozulmaları minimuma indirir.

Pb Serum

Düzenli kullanım ve yağ birikimlerinin ortadan kaldırılmasını hedefleyen çalışmalar sayesinde Pb serumla çok net sonuçlar elde etmek mümkündür. İlk kullanım amacının ameliyat izlerini kapatmak olmasıyla birlikte, ciltteki gerginliği sağlaması ve hücrenin kolajen dengesini sağlaması için çalışmalar yapılmıştır. İlk halindeki kullanım amacının değiştirilmesi ve cilt bakım ürünü haline gelmesiyle, çok geniş bir kullanım alanına erişmiştir. Pb enzimatik serumun kullanım işlemleri üç adet olarak belirlenmiştir ve ilki low olarak tanımlanandır.

Low enzimatik serumun kullanılması için genel kullanım amacı göz altı torbalarının onarımıdır. Bu bölgedeki ciltte kısa süre içerisinde bozunma söz konusu olabildiği için, serumun bu bölgede low çeşidinin kullanımıyla bu bölgenin sıkılaştırılması ve yenilenmesi sağlanmış olur. Low direkt olarak bir ürün değil, form olarak da tanımlanıyor. Çoğu durumda tek seansın göz altı torbalarının bakımıyla ilgili işlemlerde yeterli olduğu görülse dahi, eğer cildin daha şık ve gergin görünmesi istenirse bu durumda iki seanslık bir işlem de yapılabilir.

Pb Serum Tedavisi

Medium formunun uygulama alanları, genel olarak yağın birikmiş olduğu noktalarla ilgili bir süreci kapsar. Çenenin alt bölümü, karnın çevresi, kolların arkası ve ön bölümündeki sarkmaları düzenleyebilmek için Medium formundan yararlanılır. High formu ise doğrudan hastanın ameliyattan kaynaklanan izlerinin geçirilmesi, çatlaklarının ve uzun süredir kırışık durumda olan bölgelerinin eski doğal haline getirilmesi için kullanılır.

Pb Serum Tedavi Yöntemleri

Serum tedavisinin cilt yüzeyine olduğu gibi, cildin alt tabakalarına olan etkisi de son derece olumludur. Alttaki tabakaların zarar görmemesi, yapısının bozulmaması, nefes alabilirliğinin korunması ve terlemeyi zorlaştıracak durumlardan kaçınması için özel önlemler alınır. Makyajdan kaynaklanan veya herhangi bir kimyasaldan dolayı tıkanan gözeneklerin açılması, gözenekler temizlenerek o bölgelerin daha gergin ve pürüzsüz hale gelmesi sağlanır. Özellikle göz, burun, ağız ve boyun çevresinde zaman içerisinde ortaya çıkan kırışmalar da Pb serum yardımıyla sağlıklı haline döndürülebilir.

Pb Serum Ataköy

Serum tedavisi uygulanmasıyla cildinin çok daha genç bir görünüme kavuşmasını isteyen herkes tarafından Ataköy’de bulunan klinikte bakım yapılması talep edilebiliyor. Uzman hekimlerle iletişime geçerek sağlıklı ve son derece genç görünüme sahip bir cilt sahibi olmak artık çok daha kolay hale geldi. Ciltteki kırışıklıkların ve diğer cilt problemlerinin yok edilmesinin ardından, tekrar oluşmasının olabildiğince ertelenmesi ve cildin gergin kalması için Pb serumdan faydalanılıyor.

Genç görünüme kavuşmak isteyen, sivilcelerden ve aknelerden kurtularak tamamen pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen herkes tarafından Pb serum tercih ediliyor. Vücudun cilt yapısının zamanla bozularak yaşlanmasının önüne geçmek ve gerginliğini korumasına doğal şekilde yardımcı olmak amacıyla serumdan yararlanılıyor. Sadece yüz için değil, vücudun tüm bölgeleri için ciltteki kırışıklıkları ortadan kaldırmayı ve hızlıca pürüzsüz görünüme kavuşmasını hedefliyor. Sadece kolajen dengesini artırmakla kalmayıp, zararlı ve cilde sürekli olarak kötü görünüm katan kolajenlerin ortadan kaldırılmasına katkı sağlaması ise çok daha hızlı sonuç elde edilmesini sağlıyor.

PB Serum için Uzm. Dr. Hande Ulusal Kliniği’ nden telefon ile hemen randevunuzu alabilir, İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.