Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dermatoloji

Altın İğne Yöntemi

Kadınların, özellikle de belli bir yaş sonrasında en büyük problemi ortaya çıkan ince çizgiler ve kırışıklıklardır. Ama siz yine de estetik operasyonları sadece belli bir yaş üzerindeki kadınların tercih ettiğini sanmayın. Özellikle son yıllarda hem daha geniş bir yaş aralığı karşımıza çıkıyor hem de erkeklerin yoğun ilgisi şaşırtıyor. Kısacası artık estetik ve güzel görünmek herkes için önemli. 

[youtube::qTZESnNHoFM]

Estetik denilince ise ilk ve en önemli ihtiyaç görünürlüğü artan çizgilerin ortadan kaldırılması, kırışıklıkların da yok edilmesi ile birlikte daha genç daha gergin bir cildin ortaya çıkmasıdır. Hiç kimse cildindeki izler ve sarkmalar ile özgüvenini kaybetmek istemez. İşte bu yüzden de çizgilerin silinmesi, sarkmaların önlenmesi için birbirinden farklı pek çok estetik uygulama tercih edilebilir.

Son zamanlarında trendi olan ve çokça tercih edilen, adeta bir anda yıldızı parlayan ve inmeyen uygulama ise Altın İğne adı ile anılan işlemdir. Altın İğne uygulama da en güzel ve rahat yanı ise cerrahi bir işlem olmaması durumudur. Yani kolayca tedavi gerçekleştirilebilir. Özel bir cihaz, cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji göndermektedir. 

Yöntemi Nelerdir?

Altın İğne uygulaması, bir cerrahi işlem gerektirmediğinden rahatça pek çok bölgede uygulanabilir. Bütün sorunlu kırışıklıkların giderilmesi, Altın İğne işleminde en temel ayrıca en etkili olunan konudur. Bu yüzden de ince kırışıklıklarından şikâyetçi olanların en çok tercih ettiği uygulama da bu olmaktadır.

Vücuttaki sarkmaların toparlanması konusunda cilt gençleştirilmesinde sağladığı tüm bu güzel sonuçlar ile Altın İğne akla geliyor. Pek çok insanın, her yaşta rahatsızlık hissettiği cilt problemleri sivilce izleri ve yara izleri altın iğnelerin uyarması ve cilt yenilenmesi ile ortadan kaldırılabilir. Gözenek sıkılaştırma amacıyla da bu yöntem tercih edilebilir.

Altın İğne Uygulaması Fiyatları Ne Kadar?

Altın iğne uygulaması her merkezde veya doktorda farklılık gösterebilmektedir ve bu gayet doğaldır. Kullanılan tekniğe, bölgeye ve hastanın değerlendirilmesine göre değişebilen fiyatlarda netlik ancak doktorla görüşme esnasında mümkün hale gelebilir. Altın iğne uygulamasının fiyatlarına ek kombinler de dâhil edildiğinde fiyatta yine değişiklik olacağından önce tedavinizi doktorunuzla planlamalı ve daha sonra fiyat bilgisine başvurmalısınız.

Altın İğne Yöntemi Tedavisi için Uzm. Dr. Hande Ulusal Kliniği’ nden telefon ile hemen randevunuzu alabilir, İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

"Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."  

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Paylaş

Doktorunuza Sorun!

Dilerseniz işlemler ile ilgili herhangi bir soru sorabilir veya 0553 332 62 32 numarasından bize ulaşabilirsiniz.